LinTerm

forum dyskusyjne użytkowników wyjątkowej polskiej dystrybucji linuksa


#1 2007-01-15 20:15:44

Kamil Pawelak

amarok / incarnatus / Mr.Raggahashish

Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 89
Punktów :   
WWW

LinTerm Users Group (LTUG) vel Klub LinTerm

witam! chcę po wydaniu LinTerm założyc grupę jego użytkowników... czego oczekiwalibyście ode mnie będąc w takiej grupie ??? ja myślę tutaj o:

- nagrywanie płyt po kosztach roboczych i wysyłanie zianteresowanym
- bezpośrednie wsparcie techniczne
- dobrowolne składki
- zniżki na gadżety
- promocja LinTerm na internecie i nie tylko

więc ???


http://images4.fotosik.pl/295/baea2c131b6b27f5.png

Offline

 

#2 2007-01-16 00:53:36

Artanis

boy hotelowy

Zarejestrowany: 2007-01-16
Posty: 22
Punktów :   

Re: LinTerm Users Group (LTUG) vel Klub LinTerm

Bezpośrednio od Ciebie to można jedynie chcieć byś poważnie traktował nas i to co robisz (nikt nikogo nie zmusza, ale generalnie robić dobrze, albo powiedzieć otwarcie dość )

Wsparcie techniczne było by bardzo miłe, choć myślę, że grupa wsparcia sama się wytworzy z tych bardziej doświadczonych userów
Propos płytek, niegłupie, ale nie sądzę by takie distro wiele zajmowało więc sensowniejsze będzie ściągnięcie niż przesyłka pocztą
No i gadżety, co mnie najbardziej zainteresowało.... Koszulki, kubeczki, maskotki (choćby taka jak masz w avatarze ) jeśli masz możliwość skołowania czegoś takiego i będzie to w "polskich" cenach to myślę że znajdzie się trochę chętnych

PS. w zasadzie zostaje zdawało by się błaha rzecz.... Oczekuję na wydanie dystrybucji

Offline

 

#3 2007-01-16 11:35:54

Kamil Pawelak

amarok / incarnatus / Mr.Raggahashish

Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 89
Punktów :   
WWW

Re: LinTerm Users Group (LTUG) vel Klub LinTerm

spokojnie dystrybucję wydam wiadomo ale nie mogę wypuścić niedopracowanego distro przecież :] musi być wsio cacy glanc :] a koszulki już są zajżyj tutaj: linterm.wikidot.com poza tym, gdybym nie traktował Was poważnie, to nie byłoby tego forum pozdr


http://images4.fotosik.pl/295/baea2c131b6b27f5.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wowbravehearts.pun.pl www.minecraftfan.pun.pl www.wilczasforahg.pun.pl www.zal.pun.pl www.hatelove.pun.pl